Made in Italy

Console Vintage Qeramike për Banjë në Kolonjë, Made in Italy - Paulina

 • Made in Italy
 • Kod: PAULINACOL
lek 81.040,06 lek 95.341,24 -15%
Material qeramike
Koha e dërgimit 4 javë pune

Konzollë banjo me kolonë qeramike, stil vintage Paulina, e bërë në Itali

Linjat mbulesë, harmonike dhe të përpjesëtuara me përkryerje janë tipari dallues i koleksionit Paulina, i cili tërheq frymëzim nga stili karakteristik i fillimit të shekullit.

Ky artikull është bërë tërësisht në Itali në qeramikë të bardhë. Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, siç është:

 • i fortë
 • veshin rezistent
 • lehtë për tu pastruar
 • hypoallergenic
Në realizimin e tastierës Paulina, përkuljet qeramike, zbuten dhe ndjek sinuozitetin e formave. Dizajni përfundohet nga një kolonë gjithashtu në qeramikë .

Në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
 • L 100 x D 55.5 x H 69 cm me avantazh mbrojtës të spërkatjes dhe spërkatjes 1-3 vrimat e çezmës - L 1000 mm;
 • L 71,5 x D 54,5 x H 69 cm me skaj të mbrojtjes nga spërkatja dhe spërkatja 1-3 vrimat e rubinetit - L 715 mm;
 • L 64.5 x D 52 x H 69 cm me skaj të mbrojtjes nga spërkatja dhe spërkatja 1-3 vrimat e çezmës - L 645 mm.
Falë artizanatit që nxjerr në pah detajet dhe linjat e rafinuara, do të jetë një pjesë e përsosur e mobiljeve për banjën tuaj.

NB: Kompleti fiksues i përfshirë në çmim.
Apsezmat, sifoni dhe çdo pajisje shtesë nuk përfshihen në çmim. Nëse dëshironi t'i blini ato, na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkoni Informacion ". Availableshtë gjithashtu në dispozicion në versionin e zi qeramik dhe me shirit dekoruar me ar, argjend ose platin. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në