Made in Italy

Countertop Washbasin Design Design Modern në Qeramikë të Bardhë të bërë në Itali - Turku

 • Made in Italy
 • Kod: TURKU
lek 31.924,86 lek 37.558,66 -15%
Material qeramike
Koha e dërgimit 10 ditë pune

Lavaman banjo me stil modern të punuar në Itali në qeramikë të bardhë me shkëlqim.

Turku është një lavaman countertop me një dizajn elegant dhe praktik të punuar me dorë në Itali nga zejtarë të aftë në qeramikë të bardhë me shkëlqim.
Në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
 • L 50 x P 39 x H 13 cm;
 • L 39 x P 39 x H 13,5 cm;
 • L 50.5 x P 40.5 x H 14 cm.
Funksionaliteti i tij maksimal e arrin atë me sipërfaqen e trajtuar me një trajtim anti-pikues dhe me buzë të pakta.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në