Made in Italy

Countertop lavaman, qeramikë e bardhë, e bërë në Itali - Bergen

  • Made in Italy
  • Kod: BERGEN6
lek 30.940,79 lek 36.400,93 -15%
Material qeramike
Masat L 60 x P 40.5 x H 15.5 cm
Koha e dërgimit 10 ditë pune

Larja e banjës së verës, e punuar me banjë, e punuar në Itali, në qeramikë të bardhë me shkëlqim.

Bergen është një lavaman ovale countertop me një dizajn të veçantë dhe funksional të punuar me dorë në Itali nga zejtarë të aftë në qeramikë të bardhë me shkëlqim.

Karakteristikat e saj karakteristike janë sipërfaqja e trajtuar me një trajtim kundër pikimit dhe buzë të pakta, të cilat e bëjnë atë të adaptueshëm për të gjitha stilet e banjës.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në