Made in Italy

Countertopi i bardhë qeramik Laura, dizajn modern i bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: LAURA 1
Lekë 45,548 Lekë 56,935 -20%
Material qeramikë
Masat L62xW33xH13 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune
Lavaman i bardhë tavani prej qeramike me dizajn modern i prodhuar në Itali Laura
Dizajni lavaman me një formë të zgjatur me rrjedhje të vazhdueshme të rrjedhës së ujit.

Ky lavaman mund të personalizohet duke zgjedhur midis përfundimeve dhe dekorimeve të ndryshme: për të kërkuar informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar, shkruani në clienti@viadurini.it.
Matjet: L 62 x P 33 x H 16 cm

NB: Për pastrim, ne rekomandojmë fuqimisht përdorimin e produkteve jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimet.
Çezmat nuk përfshihen në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro