Made in Italy

Bardhë countertop pellgu qeramike Oscar, e bërë në Itali dizajn modern

  • Made in Italy
  • Kod: OSCAR 1
lek 65.726,53 lek 77.325,33 -15%
Material qeramikë
Masat L69xW46xH19 cm
Koha e dërgimit 15/20 ditë pune

Dizajnoni lavamanin e tavolinës në Oscar të bardhë qeramike

Lavaman me madhësi të madhe, ofron një ndikim estetik absolutisht efektiv.
Të gjitha dekorimet që dëshironi mund të aplikohen në të duke filluar nga zgjedhja e kullimit sipas kënaqësisë sonë, duke marrë një rezultat vërtet të rafinuar.

Matjet: L 69 x P 46 x H 19 cm

Për pastrim, ne rekomandojmë fuqimisht përdorimin e produkteve jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimet.

NB: çezmat nuk përfshihen në çmim. Përfshihet kullimi i rrjedhës së lirë.

Për të kërkuar informacion dhe / ose një kuotë të personalizuar, shkruani në clienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në