Made in Italy

Console klasike banjo me lavaman dyfishtë, e bërë në Itali, Magda

  • Made in Italy
  • Kod: MAGDA
lek 310.600,93 lek 365.412,86 -15%
Material qeramike
Masat 120 x 51 x 118 cm
Koha e dërgimit 8/10 ditë pune
Me porosi Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Konsol banjo me dy legen në qeramikë klasike të bardhë, Magda
Lavaman i tavolinës me tavolinë me lavaman të dyfishtë i bërë tërësisht prej qeramike të bardhë.
E dalluar nga një dizajn klasik dhe një gjeometri e butë, është e aftë të rikrijojë një atmosferë të qetë në banjën tuaj.

NB: Për pastrim, ne rekomandojmë fuqimisht përdorimin e produkteve jo agresive, të cilat mund të ndryshojnë ose dëmtojnë përfundimet.
Çezmat, kullimi dhe sifoni nuk përfshihen në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në