Tavolina që Zgjaten prej Çeliku - Dizajn Modern

Tavolina ngrënie prej çeliku e përsosur për ata që duan stilin bashkëkohor dhe duan të shtojnë një prekje të dizajnit moderndhomën e ngrënies ose dhomës së ndenjes. Stil i thjeshtë për një  tryezë të zgjerueshmedizajnit italian.
4 Produkte

Tavolina ngrënie prej çeliku për një dhomë ngrënie elegante dhe moderne.

Një tryezë ngrënieje prej çeliku të zgjerueshme do t'i japë dhomës tuaj të ngrënies një prekje moderne dhe të rafinuar të karakterizuar nga thjeshtësia. Linjat e thjeshta dhe thelbësore mbështjellin strukturën e cila, falë një sistemi të thjeshtë zgjerimesh, lejon që pjesa e sipërme e tryezës së ngrënies të zgjerohet deri në mbi 200 cm. Funksionaliteti dhe eleganca në tavolinat prej çeliku të zgjerueshme që mund të përdoren si për të dekoruar brendësinë e shtëpisë tuaj të mrekullueshme ashtu edhe hapësirën e jashtme, ndoshta duke përfituar nga hija e krijuar nga një belveder e bukur për të organizuar dreka me miqtë dhe të afërmit.

Për më shumë informacion mbi tabelat tona të zgjerueshme të dizajnit, kontaktoni Shërbimin tonë të Klientit, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë gjatë procesit të blerjes dhe t'ju ofrojmë të gjithë informacionin që ju nevojitet.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në