Made in Italy

Çantë e madhe kozmetike për grua ose udhëtime në liri dhe pambuk luksoz - Yeti

  • Made in Italy
  • Kod: YETI
lek 5.788,40 lek 7.235,50 -20%
Material liri dhe pambuku
Koha e dërgimit Artikulli 7 ditë pune i disponueshëm / 8 javë artikull për t'u prodhuar
Gjatësia (cm) 25
Thellësia (cm) 35

Çantë kozmetike drejtkëndëshe në liri dhe pambuk retro ose suva të vjetër me mbyllje zip, prodhuar në Itali.

Vlera e traditës bashkohet me stilin e jetës moderne me këtë çantë të madhe liri dhe pambuku drejtkëndëshe kozmetike me mbyllje zip.
E gjithanshme dhe elegante , mund të shërbejë si një kuti lapsi, mbajtëse objektesh ose çantë make-up.

Prodhuar në Itali e bërë prej liri dhe pambuku me cilësi të lartë dhe e bërë e butë në prekje falë trajtimeve të veçanta që rrisin pamjen e saj natyrale, çanta kozmetike krijohet me një pëlhurë hipoalergjike dhe antibakteriale , përveç përdorimit të ngjyrave natyrore dhe hipoalergjike që ato i japin shkëlqim dhe gjallëri fibrave natyrore.
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kryesore që përmbahen në këtë produkt me një bukuri fisnike dhe pëlhurë të hollë .

Komplementi u krijua për të përballuar dëshirën e sotme gjithnjë në rritje për të përjetuar çdo mjedis me intensitet dhe ekuilibër të thellë, në një tërësi harmonike të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies.
Kështu, përmes vëmendjes në detaje dhe një modeli origjinal që tregon thelbin e bukurisë, lind një produkt autentik dhe artizanal , i cilësisë më të lartë për lëndët e para të zgjedhura, siç është liri më i pastër dhe pambuku më i butë. Papërsosmëria natyrore e materialit tregon kështu vlerën e thjeshtësisë , të mbyllur në një mjeshtëri elegante dhe delikate për një përvojë ndjesore sublime dhe sugjestionuese

Përbërja:
  • liri dhe pambuku
Përfundon në dispozicion:
  • mbrapa
  • suva e vjetër
Këshilla të dobishme : Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40 ° C, mos e zbardhni, mos e lini të thithë dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe jo ekspozimin e drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

NB: nuancat dhe ndryshimet në pamje me kalimin e kohës dhe midis veshjeve dhe veshjeve janë karakteristikat e veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë