Oxhak Elektrikë në Mur - Projektuar dhe Prodhuar në Itali

1 Produkt
Viadurini Fire Design
Lekë 163,293 Lekë 204,117  - 20%

Zjarri i dizajnit elektrik të montuar në mur - Ngrohja e projektuar dhe zhvilluar nga artizanët e bërë në Itali.

Shtë me efekt të shkëlqyeshëm skenik dhe mund të vendoset në zonën e relaksimit të shtëpisë ose ngjitur me tryezën e dhomës së ngrënies. Me siguri do të krijojë një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse me një ndikim të fortë estetik.

Linja e zjarrit elektrik të mureve e bën elegancën kartën e tyre fituese. Ngjyra e hollë dhe e rafinuar por në të njëjtën kohë e kthjellët dhe në shtrirje janë zgjidhja optimale për ta bërë një mur të veçantë. Karakteristikat plotësohen nga një heshtje ekstreme, një efekt zjarri dhe ngatërrues i një realizmi të jashtëzakonshëm dhe, në disa modele, një funksion praktik ngrohjeje me dy fuqi dhe një telekomandë i dobishëm i furnizuar si standard për funksionimin në distancë.
Gjithashtu, vlen të përmendet edhe konsumi shumë i ulët i energjisë i vatrave të zjarrit në koleksionin tonë.
Ato janë në të vërtetë vatrat elektrike që përfitojnë nga uji i nebulizuar për të krijuar efektin e flakës dhe tymit, por shumë pak ujë duhen: me një litër është e mundur të ushqeni fireplace për 12 orë.

Lëreni veten të mahniteni nga zgjedhja e gjerë e zjarrit elektrikë të varur në mur në faqen tonë, do të gjeni shumë modele përfshirë atë të përshtatshme për shtëpinë tuaj.
Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju ndihmuar gjatë blerjes dhe për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në lidhje me produktet në faqen tonë përmes adresës sonë elektronike dhe bisedës së duhur në fund të faqes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro