Tavolina Fikse Çeliku - Dizajn Italian

Tavolinë çeliku e bërë me materiale të cilësisë së lartë në një stil minimalist për të mobiluar dhomën e ngrënies ose kuzhinën. Dizajn i thjeshtë dhe elegant për ata që e duan stilin modern.
3 Produkte

Tavolina çeliku me një dizajn modern italian të bëra për tu matur

Stili modern vjen në shtëpinë tuaj në sajë të një dekor që është protagonist i juaj dhomë ngrënie.

Tabelat në çelik përfaqësojnë modelin më inovativ modern. Thjeshtësia e linjave dhe lehtësia e këtyre tryezave drejtkëndëshe për ngrënie do t'i japin një prekje origjinale zonës tuaj të jetesës. Zgjidhni madhësinë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja dhe surprizoni mysafirët tuaj me modernizmin.

Një material inovativ për tu zbuluar. Dhe mos harroni të hidhni një vështrim në pjesën e karrigeve moderne. Padyshim që do të gjeni modelin ideal për tu kombinuar me këto tavolina të bukura.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në