Made in Italy

2 Stola të Stackable në natyrë në polipropileni të bëra në Itali - Calista

  • Made in Italy
  • Kod: CALISTA
lek 37.237,99 lek 53.197,13 -30%
Material polypropylene
Masat 47.5x48.5x105 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Stool i hapur i jashtëm i bërë nga polipropileni Made in Italy, 2 copë.

Stool i lartë Calista në natyrë karakterizohet nga një dizajn minimal dhe i gjithanshëm që ndërthur në vetvete traditën e formës dhe modernitetin e polipropilenit dhe ngjyrave, duke u përshtatur në mënyrë të përkryer me çdo lloj mobilie.
Calista është bërë plotësisht nga polipropileni dhe përforcohet me tekstil me fije qelqi. Stackable deri në 6 copë , për përdorim optimal të hapësirës. Në dispozicion në shtatë variacione ngjyrash.

Ngjyrat e disponueshme :
- Bardhë;
- rërë;
- patëllxhani;
- kafe;
- jeshile të errët;
- gri e ngrohtë;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në