Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

4 Stoole Moderne të Stackable në natyrë në polipropileni të bëra në Itali - Anona

Kod: ANONA
lek 56.713,90 lek 81.133,78 -30%

madein_italy

- +
Material
polypropylene
Masat
38x38x45.3 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Viadurini in the Garden

Stool polipropileni me dizajn modern stackable, 4 copë, i bërë në Itali.

Stool Anona , falë bashkimit të formave primitive siç është rrethi i sediljes me kthesat që karakterizojnë shpinën dhe strukturën, karakterizohet nga një prakticitet unik, ideal për ambientet dhe orenditë më të larmishme, nga më modernet tek më klasikja. Anona është një karrige në natyrë e bërë plotësisht nga polipropileni dhe mund të vendoset deri në 8 pjesë, për përdorim optimal të hapësirës. Në dispozicion në shtatë variacione ngjyrash.

Ngjyrat e disponueshme :
- Bardhë;
- blu akulli;
- pyll jeshil;
- baltë;
- patëllxhani;
- gri e erret;
- e zezë.

Versioni i zi është gjithashtu në dispozicion në variantin e papërshkueshëm nga zjarri , na kontaktoni për më shumë informacion!

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi