Brooklyn nga stol në natyrë Vondom në polipropileni, H 76 cm 4 copë

  • Kod: BROOKLYNSGAB
lek 64.089,71
Material polipropileni me xham fibrash
Masat Ø45x76 cm
Koha e dërgimit 3 jave
Peshë 17.2 Kg
Stool kopshti Mbledhja Brooklyn nga Vondom, në polipropileni dhe tekstil me fije qelqi
Koleksioni Brooklyn by Vondom është projektuar nga projektuesi Eugeni Quitllet dhe është frymëzuar nga ura me të njëjtin emër në New York. Kjo linjë është moderne dhe pa kohë, duke krijuar kështu një "urë" midis së kaluarës dhe së ardhmes. Dizajni i tij urban +, i adaptueshëm për çdo lloj hapësire.
Stool në natyrë Brooklyn bazohet në linja të drejta dhe të lakuara në të njëjtën kohë. Materiali nga i cili është bërë është polipropileni me fije qelqi. Objekti është i lehtë për tu mirëmbajtur dhe rezistent ndaj ndikimit.
Në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e zezë, ecru, kuqe, bronzi, blu dhe mustardë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në