Dizajn banjoje countertop bërë nga bakri i Pastër

  • Kod: PURE
lek 145.324,86 lek 170.970,41 -15%
Material shtrirje
Koha e dërgimit 35 ditë pune
Dizenjoni lavamanin e countertopit në bakër me përfundimin e nikelit të pastër saten
Lavaman i countertopit të rrumbullakët i bërë plotësisht nga bakri, me përfundim të brendshëm në nikel saten dhe përfundim të jashtëm në bakër, tërësisht i punuar me dorë. Lavaman për stilin e cilësisë së mirë që ndërthur bukurinë dhe elegancën, i jep shtëpisë tuaj një klasë!

- Matjet :
360 mm x orë 165 mm

- Kulloni dhe trokitni lehtë përjashtohen

Shënim: possibleshtë e mundur të personalizoni përfundimin e brendshëm dhe të jashtëm të lavamanit, për të marrë përfundime të tjera të kërkoni një kuotë nga: clienti@viadurini.it

E RANTNDSISHME: Meqenëse produkti është bërë tërësisht me dorë, artikulli mund të pësojë ndryshime të vogla të tonit në krahasim me imazhin.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në