Made in Italy

Çift Ornamentesh Qeramike në Fytyrë, Prodhuar në Itali - Vizazh

 • Made in Italy
 • Kod: VISAGE
lek 48.122,40 lek 56.614,58 -15%
Material Qeramike
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 21/18
Thellësia (cm) 21/18
Lartësia (cm) 30/45

Përbërja e vazove qeramike në formën e fytyrës, prodhuar në Itali.

Çift origjinal me zbukurime të brendshme në formën e një fytyre të bërë në Italiqeramikë të errët . Ideale për një mobilim krijues që nuk kalon pa u vënë re, këto ikona të veçanta i japin mjedisit një estetikë bashkëkohore dhe një dizajn ekskluziv falë formës së tyre të veçantë dhe madhësisë imponuese që lejon që ajo të mos mbetet pa u vënë re, duke pushtuar dhe tërhequr çdo vëmendje. .

Matjet:
 • diametri 21 x H 30 cm;
 • diametri 18 x H 45 cm.
Ngjyrat e disponueshme:
 • Matt White;
 • e zezë mat.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ":
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në