Made in Italy

5 Llambë varëse në Metal Prodhuar në Itali - Lexo

 • Made in Italy
 • Kod: READ
Lekë 48,309 Lekë 60,386 -20%
Material metalike
Koha e dërgimit 20 dite pune
Gjatësia (cm) 110
Thellësia (cm) 5.5
Lartësia (cm) 150

Llambë metalike me 5 varëse e prodhuar në Itali

5 llambë varëse e bërë prej metali të përfunduar bronzi të kallajit , tërësisht Prodhuar në Itali.
Zbuloni thelbin e elegancës minimaliste me këtë llambë varëse me dizajn cilindrik. E bërë nga metali i rafinuar, kjo llambë mishëron një stil të pastër dhe një prani diskrete që përshtatet me çdo mjedis, nga bashkëkohor në klasik. Dizajni i tij i sofistikuar nxjerr një dritë të ngrohtë dhe tërheqëse, duke e bërë atë ideal si për një darkë komode familjare ashtu edhe për një takim profesional. Finitura e patëmetë dhe forma e gjithanshme e bëjnë këtë llambë elementin ideal për të shtuar një prekje të modernitetit të përjetshëm. E përkryer për të ndriçuar një ishull kuzhine ose një bar elegant, kjo llambë varëse nuk është thjesht një pajisje ndriçimi, por një dizajn i vërtetë që flet për stilin dhe funksionalitetin.

Dimensionet:
 • gjatësia: 110 cm
 • thellësia: 5.5 cm
 • lartësia totale: 150 cm
 • Struktura e llambës: diametër 3 x lartësi 15 cm
Karakteristikat:
 • 230 V
 • 5 W
 • IP20
NB: llamba nuk përfshihet. Përfundime shtesë janë në dispozicion.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro