Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik 2-dritë mprehtësi muri Belle, e bërë nga qelqi dhe kristali

Kod: BELLE-AP2
lek 16.817,07 lek 24.384,76 -31%

madein_italy

- +
Masat
L38 x H25 x P25 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Peshë
2 kg
Viadurini Lighting
Dizajn klasik 2-dritë mprehtësi muri Belle, e bërë nga qelqi dhe kristali
Prodhuar në Itali qelqi dhe llambë muri kristal, mbarim ari Llamba të lehta: 2 x E 14 40W
Llambat e dritave nuk janë të përfshira.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi