Made in Italy

Bidet me dizajn modern në qeramikë të bardhë, Gais, prodhuar në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: GAISBIDET
lek 73.957,33
Material qeramike
Masat L 55 x P 33.5 x H 45 cm
Koha e dërgimit 4 ditë pune
Dizenjoni bidet në qeramikë të bardhë prodhuar në Itali, Gais
Gais është një bidet me një vrimë në qeramikë të bardhë nga toka, me një dizajn minimal dhe modern.
Çmimi përfshin kllapat e fiksimit.

E përsosur për tu integruar në çdo stil banjoje, duke dhënë dizajn dhe prakticitet.

Shënim : çezma nuk është përfshirë; për më shumë informacion dhe citate mos hezitoni të na kontaktoni për të na shkruar.
Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në