Made in Italy
-15% ne shporten

Bidet i varur në mur me dizajn Gaiola në qeramikë të bardhë, prodhuar në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: GAIOLABIDET
lek 84.821,68
Material qeramike
Masat L 55 x P 33.5 x H 45 cm
Koha e dërgimit 4 ditë pune
Bidet moderne të varur në qeramikë të bardhë, të prodhuara në Itali Gaiola
Gaiola është një bidet i bardhë qeramike i pezulluar nga një dizajn minimal dhe modern
Kllapat e rregullimit përfshihen në çmim.

E përsosur për tu vendosur në çdo banjë duke dhënë stil dhe harmoni.

Shënim : rubineti nuk është i përfshirë; për më shumë informacion dhe citate, ju lutemi na kontaktoni.
Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ato nuk mund të kthehen nga konsumatori pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në