Made in Italy

Beteja tokësore në qeramikë qeramike me xham të bardhë ose me ngjyrë Trabia

 • Made in Italy
 • Kod: TRABIABIDET
lek 56.097,55 lek 65.997,12 -15%
Material qeramike
Masat L 52,5 x P 37 x H 40,5 cm
Koha e dërgimit 3 javë për të bardha me shkëlqim / 4-5 javë për ngjyrat e tjera
Funksionaliteti dhe dizajni bashkohen në bidatin Trabia për të sjellë një prekje stili në banjë që flijohet shumë shpesh nga këndvështrimi dekorativ në favor të praktikës. Trabia realizohet në kinë qelqi , një lloj qeramike me xham të gatuar në 1200 ° , që ofron rezistencë ndaj acideve , nxehtësisë , gungave dhe gërvishtjeve . Kjo lejon të përdorim sendin në qetësi, pa frikën e prishjes së sipërfaqes. Ky material është higjienik , aq veçanërisht i përshtatshëm për realizimin e sanitare dhe të lehtë për tu pastruar . Dhe gjithashtu nuk zbehet me kalimin e kohës . Prodhimi i implementuar plotësisht në Itali garanton cilësinë.

Ngjyrat e ndryshme janë në dispozicion, për personalizimin e sendit dhe për ta përshtatur atë me kontekstin në të cilin futet.
Ngjyrat e disponueshme:
 • e bardhë mat;
 • shkëlqim të bardhë;
 • e zezë mat;
 • e zezë me shkëlqim;
 • gray;
 • Kastor;
 • toupe;
 • gri perla.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në