Made in Italy

Bidet i varur me stil klasik të bardhë qeramik, i bërë në Itali - Nausica

 • Made in Italy
 • Kod: NAUSICABIDET
lek 63.260,13 lek 74.423,69 -15%
Material qeramike
Masat L 35,5 x P 53 x H 40 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Beteja e varur në mur e bërë në Itali në qeramikë të bardhë, stil klasik, Nausica.

Nausica është një koleksion i elementeve arredues në stilin e cilësisë së mirë dhe retro , në gjendje të pasurojë banjën, duke i dhënë asaj hijeshi dhe përsosje. Kombinon funksionalitetin, një aspekt thelbësor për banjën dhe vlerën estetike.

Ky bidet është   vrimë e pezulluar dhe e vetme dhe është punuar me dorë në Itali në qeramikë të bardhë.
Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, siç është:
 • i fortë
 • veshin rezistent
 • lehtë për tu pastruar
 • hypoallergenic
Falë stilit të saj të rreptë dhe linjave të saj klasike , është zgjedhja ideale për një banjë me dizajner.

NB: komplet fiksimi i përfshirë në çmim. Tezmat nuk përfshihen. Availableshtë gjithashtu në dispozicion në versionin e zi qeramik. Për informacion dhe / ose citime na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkesë Informacion ".

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në