Made in Italy

24 takëm në çelik të lëmuar të falsifikuar me përfundime të ndryshme Prodhuar në Itali - Osaka

 • Made in Italy
 • Kod: OSAKA
Lekë 31,680 Lekë 39,600 -20%
Material çeliku
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

24 Takëme çeliku të prodhuara në Itali

Set me 24 takëme prej çeliku të farkëtuar në stil të përsosur japonez, tërësisht Prodhuar në Itali. Një referencë për idenë e pastërtisë në ekuilibër midis lehtësisë së dorezës në katror dhe rrumbullakësisë së kupave të lugës.

Ky grup takëmësh është mishërimi i modernitetit dhe elegancës së nënvlerësuar. E bërë nga çelik inox, kjo takëm dallohet për dizajnin e saj minimalist dhe linjat e pastra, duke ofruar një përvojë të këndshme dhe të rafinuar të përdoruesit.

Forma e zgjatur dhe profili elegant i sheshtë i dorezave kombinohen me çiftet e rrumbullakosura të lugëve, të cilat janë jo vetëm të bukura për t'u parë, por edhe ergonomike, duke siguruar përdorim të rehatshëm gjatë vakteve. Këto veçori e bëjnë kompletin veçanërisht të përshtatshëm për ata që vlerësojnë dizajnin bashkëkohor .

E përkryer për darkat zyrtare ose si një esenciale e përditshme, ky grup i rrobave sjell një prekje të stilit të sofistikuar në çdo tryezë. Ideal për ata që kërkojnë takëm që kombinojnë funksionalitetin dhe estetikën e avancuar , ky set është një shembull i shkëlqyer se si objektet e përditshme mund të shndërrohen në elementë dekorimi me ndikim të lartë.

Seti përfshin:

 • 6 thika
 • 6 pirunë
 • 6 lugë gjelle
 • 6 lugë çaji
Përfundimet e disponueshme:
 • Çeliku i lëmuar me përfundim të zi PVD
 • Çeliku i lëmuar me finiturë PVD Tin Gold
 • Çeliku me shkëlqim
 • Çeliku i rërë me fund PVD Zi
 • Çeliku i rërë me përfundim shampanjë PVD
 • Çeliku i rërë
Dimensionet:
 • thikë: 9 inç
 • pirun: 21.8 cm
 • lugë: 21.0 cm
 • lugë çaji: 14.5 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro