Blog

Kopshti i Viadurini - Udhëzues për Mobiljet e Jashtme

Mobiloni një kopsht ose një ballkon falë këshillave dhe ideve të Viadurini. Me ardhjen e...

Radiatori me Pluhur Mermeri Trendi i Ri i Ngrohjes së Qëndrueshme

Kufiri i ri i ngrohjes me radiatorin mermeri 100% Green Made in Italy Viadurini kujdeset për njerëzit duke...

Tavolina Qelqi: 8 Arsye pse Zgjidhni Qelqin

8 arsye pse duhet të preferoni xhamin si material për tavolinën tuaj. Xhami konsiderohet nga të...

Xhami e Venecias: Arti, Teknika dhe Sekretet e Mjeshtrave të Xhamit

Arti dhe teknikat e punimit të xhamit të lashtë të Venecias. Teknikat e punimit të xhamit...

Si të Mobiloni Dhomën e Gjumit - Idetë dhe Zgjidhjet e Dizajnit Modern

4 Ide dhe Këshilla se si të arredoni një dhomë gjumi. Dhoma gjumi është vendi i...

Eko Dizajn: Zgjedhja e Viadurini për një Botë të Gjelbër dhe Eko-Qëndrueshme

Çfarë është eko-dizajn? Udhëzuesi i Viadurinit për të qenë jeshil...

Rrini Aromat e Shtëpisë: Ku t'i Vendosni dhe Cilat të Zgjidhni?

Pse të përdorësh një aromë shtëpie? Të diffusers apo Parfume për mjedise me...

Çfarë e Bën Qelqe e Venecias Unike? Produktet më të mira të Zejtarëve të Mëdhenj Italianë

Xhami i Venecias dhe Murano është i njohur në të gjithë botës në sajë...

8 Këshilla se si të Zgjidhni Ngrohjen e Shtëpisë me Radiatorë të Dizajnit

Kjo është koha më e mirë për të zgjedhur rinovimin e sistemit tuaj të ngrohjes...

6 Këshilla për Enët e Bakrit - Mjeti më i Mirë i Gatimit

Tenxheret e Bakrit - Ferraritë e Enë Gatimi Tenxheret  janë mjetet që gatuajnë...

Karriget në Polipropilen: Arsyet Kryesore për të Zgjedhur Këtë Material Plastik

Karriget prej polipropileni: pse të zgjidhni këtë material për sediljet? Në vitet e fundit,...

Mobiloni dhe Ndriçoni Hapësirat Tuaja të Jashtme me Mobiljet e Ndritura të Viadurini

Mobiloni pjesën e jashtme të shtëpisë tuaj ose hapësirën e kontraktuar me pajisje...

Si të Zgjidhni një Ombrellë të Jashtme: Hapësira, Materiali dhe Modeli

Zgjedhja e një çadre në natyrë është një gjë shumë e...

Panele Dekorative për Mure me Modele të Personalizueshme - Ide për Shtëpi dhe Kuzhinë

Panele muri të personalizueshme për veshje dekorative për kuzhinë dhe banjë Ajo që...

Si të Kërkoni për Produktet që Plotësojnë Nevojat Tuaja në Faqen Tonë - Udhëzuesi i Navigimit

Mirësevini në Viadurini , numri 1 i E-Tregtisë në shitjen e mobiljeve të punuar me...

Si të Zgjidhni Gotën e Duhur Kristalore për Tryezën - Artikull

Llojet kryesore të gotave: çdo pije ka gotën e vet Në përdorimin e përditshëm...

Tavolina e Krishtlindjes - E Vendosur me Mbulesa Tavoline, Pjata dhe Gota - Këshilla

Përgatitjet për festat dhe Krishtlindjet fillojnë nga tavolina: mbulesa tavoline të koordinuara,...

Si të Zgjidhni Mbajtës i Druve të Zjarri për t'u Përshtatur me Kamina ose Sobë në Shtëpi

Si të zgjidhni mbajtësin ideal të drurit për fireplace në shtëpinë tuaj Në...

Cilin Orë Muri të Zgjedhim për Shtëpinë: Stili Klasik i Vintage, Dizajni apo Modernja?

Cilën orë muri të zgjidhni për shtëpinë: stili klasik i cilësisë së...

Karriget e Kopshtit ose të Jashtme: Një Udhëzues për 3 Kritere se si ta Zgjidhni

3 kriteret për zgjedhjen e një karrige kopshti. Këto karrige kopshti janë, së bashku me...

4 Këshilla të Dobishme se si të Zgjidhni Karriget më të mira të Kuzhinës - Udhëzues

Zgjedhja e karrigeve më të mira për kuzhinë nuk ka qenë kurrë më e lehtë....

Pasqyra dhe Ndriçimi për Banjën - Ide dhe Zgjidhje për Zgjedhjen Ideale dhe të Dizajnit

Këshilla dhe zgjidhje për ta bërë banjën një vend funksional dhe modelues me pasqyra...

Përfitimet e Kolltuqeve të Ashensorit dhe Relaksimit - Si të Zgjidhni Modelin e Duhur

Relax dimensionet e sediljes së kolltukut Konsiderata më e rëndësishme për t'i kushtuar...

Si të Zgjidhni një Ngrohës Peshqiri për Ngrohjen e Banjës - 8 Këshilla të Dobishme

Gjithçka që duhet të dini rreth ngrohësve të peshqirëve: lloji, pastërtia,...
Faqe 1 të 2
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në