Made in Italy

Chaise Longue Kopshti me ose pa Dyshek të Cilësisë së Lartë - Filomenalet

 • Made in Italy
 • Kod: FILOMENALET
lek 120.339,31 lek 171.913,30 -30%
Koha e dërgimit 3-4 javë pune
Materiali i strukturës alumini
Gjatësia (cm) 210
Thellësia (cm) 88.5
Lartësia (cm) 36

Shezlong në kopsht në alumin dhe tekstil në 3 përfundime me ose pa dyshek, me cilësi të lartë prodhuar në Itali.

Shtë detaji i këmbës së aluminit të derdhur që i jep këtij kopshti dielli dizajnin e rafinuar që e dallon atë dhe e personalizon atë në qetësinë e tij zyrtare.

Koleksioni karakterizohet nga detajet e këmbës së aluminit si një pikë fokale, për të përjetuar jashtë për sa i përket relaksimit dhe shoqërimit maksimal, të ulur në divan, rreth një tavoline ose të shtrirë në shezlongun.

Karakteristikat teknike dhe materialet:
Struktura është bërë prej alumini të veshur me pluhur epoksi të kombinuar me sediljen tekstile. Dysheku opsional është i lëvizshëm dhe i bërë prej pëlhure "Sunbrella" i papërshkueshëm nga uji me mbushje shkumë poliuretani të mbyllur në një membranë të papërshkueshme nga uji, por që mund të marrë frymë. Stackable për 4.
Linjat dhe vëllimet e rafinuara kombinohen me materialet, për një efekt vizual elegant dhe konstruktivisht të fortë që rrit si mjedisin e brendshëm ashtu edhe atë të jashtëm.

Përfundon në dispozicion:
 • alumini i bardhë dhe tekstil i bardhë - dyshek i mundshëm në savanë argjendi
 • alumini me gunë dhe tekstil i zi - dyshek i mundshëm në savanën e zinkut
 • papirus i aluminit dhe tekstilit - dyshek i disponueshëm në melanxhën e salmonit
NB: mundësia për të zgjedhur pajisje shtesë si p.sh. dielli që përputhet me tekstilin ose rrotat e zeza për aluminin gri me gunë dhe rërë metalike, dhe të bardhën për aluminin e bardhë. Na kontaktoni duke plotësuar formularin e duhur për t'i kërkuar ato.

Përdorimi i mbulesave opsionale rekomandohet për mbrojtje shtesë gjatë sezonit të dimrit ose periudhave të pasivitetit të zgjatur, për natën dhe për reshjet e mëdha të shiut. Mbulesa e papërshkueshme nga uji është bërë nga poliester gri. Rekomandohet pastrimi i rregullt për ta mbajtur produktin në gjendje të mirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në