Armë dielli prej alumini dhe mbështetëse dushku me mbështetëse - Moira

  • Kod: MOIRA2
lek 270.954,16 lek 318.769,60 -15%
Material alumini dhe dru tik
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 76.5
Lartësia (cm) 88

Mbështetëse e shezlongit në ndriçim të ndriçimit të aluminit me mbështetëse dhe mbështetëse koke.

Kjo lounger dielli karakterizohet nga një dizajn i thjeshtë, linear dhe elegant. Ajo ka një strukturë alumini të veshur me pluhur gri antracit me armrests sipërfaqe druri dru tik.
Jastëkët e rehatshëm janë bërë prej pëlhure tekstile Olefin me mbështetëse koke .
Më në fund, mbështetësja e mbështetur siguron rehati maksimale.

Koleksioni duket i guximshëm dhe i gjerë në dizajn përmes përdorimit të tubave të aluminit që përbëjnë trupin kryesor, gjë që demonstron një ngurtësi që lehtësohet dhe delikate falë jastëkëve të butë.

NB:
jastëku dekorativ nuk përfshihet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në