Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

2 Chaise Longues stackable në natyrë në metal dhe pëlhura të bëra në Itali - Perlo

Kod: PERLO
lek 143.445,65 lek 190.993,92 -25%

madein_italy

- +
Material
Metal dhe pëlhurë
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Gjatësia (cm)
188
Thellësia (cm)
63
Lartësia (cm)
86
Viadurini in the Garden

Dizenjoni karriget në natyrë të sharrave në metal dhe pëlhurë me rrota Made in Italy, 2 copë.

Longue me karrige në natyrë që karakterizohet nga linja të lakuara që kryqëzojnë të krijojnë një oazë personale të relaksimit dhe kënaqësisë brenda kopshtit tuaj. Falë dizajnit të tij modern dhe elegant, produkti është një përzierje e përsosur e funksionalitetit dhe përsosjes, duke e bërë të lehtë lëvizjen falë rrotave praktike dhe të rregullueshëm në mbështetësen për komoditetin maksimal.

Struktura e saj është bërë prej metali të pikturuar me pluhurat termosetting, ideal për krijimin e produkteve në natyrë që i mbajnë të paprekura karakteristikat e tyre në çdo situatë klimatike. Kulmi, sedilja dhe pjesa e pasme janë bërë nga texplasti , një pëlhurë e bërë nga fibra poliesteri e mbuluar me një mbështjellës PVC që lejon produktin të rezistojë ndaj agjentëve atmosferikë dhe rrezet UV.
Longue karrige është gjithashtu stackable për optimizimin e shkëlqyer të hapësirës kur është e nevojshme.

Ngjyrat e strukturës :
 • Gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • zi.
Ngjyrat e sediljes :
 • black;
 • dove;
 • të bardhë;
 • ecru.

Produkte të shikuara së fundmi