Made in Italy

Chaise Longue Stackable në Alumini Made in Italy, 2 copë - Shyla

  • Made in Italy
  • Kod: SHYLA
lek 145.348,68 lek 181.685,86 -20%
Material alumin
Masat 61.5x75x66.5 cm
Koha e dërgimit 15 ditë pune

Longa me shina në natyrë në alumin të pikturuar Made in Italy.

Dizajni i kësaj shtegun e karriereve e bën atë lehtësisht të imagjinueshëm në një kopsht apo tarracë, por nuk e përjashton përdorimin e tij edhe në situata të mbyllura në ambiente shtëpiake dhe jo shtëpiake. E bërë tërësisht prej alumini të pikturuar , falë 8 ngjyrave të disponueshme, përshtatet në mënyrë të përkryer për çdo situatë arredimi, nga më moderne tek më tradicionale, duke ndihmuar në dhënien e ngjyrës dhe personalitetit në dhomë.

Ngjyrat e disponueshme :
- Bardhë;
- qiellor;
- mustardë;
- gri e erret;
- jeshile të errët;
- patëllxhani;
- BLU e erret,
- e zezë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në