Made in Italy

Dhomë ndenjeje me dizenjo italiane Stand TV prej druri me ndarje të hapur - Suzana

 • Made in Italy
 • Kod: SUZANA1
Lekë 20,375 Lekë 25,469 -20%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 155
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 36

Mbështetje e ulët TV prej druri me dekorime të ndryshme dizajni për dhomën e ndenjes e prodhuar në Itali.

Kabineti i televizorit për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni i tij i thjeshtë dhe thelbësor i disponueshëm në përfundime të ndryshme.

Linjat e pastra pa doreza garantojnë një pamje elegante dhe bashkëkohore: kapaku dhe dyert anësore mbështeten nga mentesha metalike të forta dhe ju lejojnë ta mbani kontekstin praktik dhe të rregullt.
E projektuar për funksionalitet maksimal, paneli i tokës mbështet televizorin dhe gjithashtu përbëhet nga një ndarje e hapur poshtë për të vendosur teknologjinë e lidhur.

Është bërë nga druri i qëndrueshëm dhe rezistent melamine me një pamje minimale dhe të rafinuar, por edhe të lehtë për t'u pastruar.

Është një mobilie e aftë për të kombinuar dizajnin estetik me funksionalitetin në një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Përfundimet në dispozicion:
 • antracit me shkëlqim
 • çimento
 • e bardhë me shkëlqim
 • propozoj dhe panje pereira
 • panje pereira dhe propozoj
Karakteristikat teknike:
 • 1 Dera anësore - dimensionet e brendshme afërsisht L 42.5 x D 36 x H 32 cm
 • 1 Ndarje me përplasje - dimensionet e brendshme përafërsisht. L 105 x L 36 x Lartë 16 cm
 • 1 Ndarje e hapur - dimensionet e brendshme afërsisht W 105 x D 36 x L 10 cm
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Për të pastruar drurin, përdorni një leckë të butë, pa garzë (rekomandohet lëkura). Për sipërfaqet, përdorni një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
NB: sipas kërkesës është e mundur të shtoni opsionin e ndriçimit RGB (me bateri) nën kabinet. Na kontaktoni për një ofertë falas duke plotësuar formularin.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro