Made in Italy

Dhoma Living TV Tv në Qelq Transparencë me Rrota, Luksoze - Birintolo

  • Made in Italy
  • Kod: BIRINTOLO
lek 283.524,66 lek 333.558,43 -15%
Material gotë transparente
Koha e dërgimit 3 javë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 45
Lartësia (cm) 52

Stendë dhe rrota TV xhami transparent, luksoze e prodhuar në Itali.

Ky kabinet televiziv për dhomën e ndenjes karakterizohet nga dizajni i tij skulpturor dhe origjinal i bërë tërësisht nga xhami transparent me një trashësi 15 mm.
Karakteristika e tij e veçantë është praktika e dhënë falë lëvizjes së thjeshtë në rrota.
Raftet përfundojnë modelin dhe funksionalitetin. I punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë , është një aksesor elegant dhe praktik , i aftë të mbështesë deri në 70 kg.

Ky material elegant do të bëhet protagonist i mjedisit, në një ndërthurje të traditës artizanale italiane dhe inovacionit modern dhe bashkëkohor.

Krijimi në xham të ngjitur , duke përdorur fletë qelqi shumë të trasha, është rezultat i një procesi unik që kërkon saktësi ekstreme dhe që lejon marrjen e strukturave shumë rezistente, veçanërisht në nyjet, të cilat qëndrojnë plotësisht transparente falë ngjitësve të veçantë.
Xhami përfaqëson një nga materialet më fisnike dhe më të lashta, pasi është i aftë të ruajë përsosmërinë e tij të pandryshuar me kalimin e kohës, si dhe të jetë ekologjik dhe magjepsës.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në