Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool me dizajn modern me pllaka metalike të lyer - Ines

Kod: INESSGABSLITTA
lek 23.123,48 lek 39.339,94 -41%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 4 Artikuj
- +
Masat
L 50 x P 52 x H 65 cm
Ngjyrë
bezhë / gri / e zezë
Koha e dërgimit
12 ditë pune
Material i sheshtë
eko-lëkurë
Materiali bazë
metal
Materiali i ulëses
lëkure faux
Viadurini Living

Salla e ngrënies tuaj e projektimit me stoolin modern.

INES është një stol i dizajnit modern me linja elegante. Një artikull i veçantë që gjen hapësirën e tij ideale në orendi që dua të nënvizoj ekstazën e produktit dhe rehatinë e tij.
E veçanta e saj është baza sajë, e bërë nga metali i pikturuar. Ndërsa vendi është në eko nubuck - lëkure me një shpinë të qetë.

Ngjyrat e disponueshme:
  • struktura e zezë - vend bezhë;
  • kornizë e zezë - vend gri.

Kontaktoni me ne për informacion në formularin "INFORMACION T RE KQURKESS" .

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies