Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool bazë 4 këmbë, H 65 në eko lëkure dhe baza e zezë - Ovidio

Kod: OVIDIOSGAB65
lek 23.123,48 lek 39.339,94 -41%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 4 Artikuj
- +
Masat
L 49 x P 52 x H 65 cm
Ngjyrë
lëkure e zezë / konjak
Koha e dërgimit
12 ditë pune
Material i sheshtë
eko-lëkurë
Materiali bazë
metal
Materiali i ulëses
lëkure faux
Viadurini Living

Stool bazë prej 4 këmbësh për të dekoruar shtëpinë tuaj me stil.

OVIDIO është një model i fiksuar model , me një bazë prej 4 këmbësh në metal të pikturuar. Dizajni i tij është elegant dhe bashkëkohor, i pajisur me një mbështetëse këmbësh dhe mbështetëse, ky produkt kombinon estetikën dhe komoditetin.
Vendi ka efekt eko-lëkure.

Ngjyra e disponueshme:
  • struktura e zezë - vend lëkure konjaku.

Kontaktoni me ne për informacion në formularin "INFORMACION T RE KQURKESS" .

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies