Made in Italy

Console moderne në pleksiglas transparente të prodhuar në Itali, Belfiore

  • Made in Italy
  • Kod: BELFIORE
lek 36.837,93 lek 43.338,73 -15%
Masat L 100 x P 43 x H 90 cm
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Material i sheshtë PMMA
Materiali bazë PMMA
Tabela moderne e konsolës plexiglas transparente e bërë në Itali, Belfiore
Belfiore është një konzollë e mrekullueshme murale e frymëzuar nga fundi i viteve 1700 dhe karakterizohet nga një dizajn modern, i rishikuar dhe i përsosur për tu integruar në çdo mjedis.

Punuar në Itali në pleksiglas 100% PMMA nga kristali akrilik transparent, i prerë me lazer dhe i palosur me dorë.

Shënim : Karakteristikat fiziko-teknike të pleksiglas (i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) janë jo toksike, hipoallergjike, pa erë dhe antibakteriale.
Shkëlqimi dhe shkëlqimi i objekteve të tij mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.

Për kuotat dhe personalizimet mos hezitoni të na kontaktoni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në