Made in Italy

Console moderne me sirtar të bërë në Itali, Gambara

  • Made in Italy
  • Kod: GAMBARA
lek 347.869,85 lek 409.258,65 -15%
Material Sipërfaqja e ngurtë®
Masat L 110 x P 31.5 x H 75 cm
Koha e dërgimit 4/5 javë
Konsolë me dizajn modern me sirtar prodhim Itali, Gambara
Gambara është një tastierë fikse e karakterizuar nga një dizajn elegant dhe i gjithanshëm i aftë për t'u përzier në mënyrë perfekte me çdo lloj ambienti.
E bërë tërësisht nga rrëshira Solid Surface® me një sirtar të përshtatshëm përpara.

E disponueshme në fund me llak me shkëlqim në ngjyrat : e bardhë, vjollcë dhe bezhë.

NB: Gambara është gjithashtu në dispozicion në ngjyra të tjera dhe madhësi të personalizuara, kërkoni më shumë informacion.

Solid Surface® është një material inovativ me të cilin mund të krijohet çdo formë, të krijohen objekte dhe projekte me një dizajn unik.
Është një material i përbërë, i përftuar nga përpunimi i shkumave të veshura me rrëshira speciale, i cili po revolucionon botën e Dizajnit. Një material që vjen nga vite studimi, eksperimentimi dhe testet teknike laboratorike.
PËRPARËSITË:
- Lahet lehtë
- Rezistencë shumë e lartë ndaj konsumit
- Pamja monolitike
- Klasa 1 vetë-shuarëse
- I gjithanshëm: mund të bëhet çdo formë
- Dritë: është një material i përbërë, me një lehtësi unike, prandaj lehtësisht i transportueshëm
- Rezistente
- I ngurtë: është aq i performueshëm dhe i adaptueshëm për nevoja të ndryshme, saqë është e mundur të krijohen sipërfaqe me fortësi të ndryshueshme, deri në antiplumb.
- Uniformiteti: nuk ka asnjë lloj nyjeje të dukshme.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në