Made in Italy

Console moderne në fletë ari ose gjethe argjendi të bërë në Itali - Daledale

 • Made in Italy
 • Kod: DALEDALE
lek 59.169,67 lek 69.611,38 -15%
Material hekur
Masat L 100 x P 30 x H 80 cm
Koha e dërgimit 5/7 ditë pune

Konsolë për dhomën e ndenjes në stil modern, të punuar me dorë nga ari ose gjethe argjendi.

Console është një pjesë e mobiljeve që mund të përdoret në të gjithë dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit , në korridor ose në zyrë. Në zgjedhjen e këtij artikulli është e nevojshme t'i kushtohet vëmendje e veçantë karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të anashkalohet. Në fakt duhet të kombinohet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Daledale është shprehja maksimale e një modeli hipnotik që magjeps vështrimin. Shtë një tastierë me shumë funksione, e përsosur për t’u vendosur në hyrje, por mund të përdoret gjithashtu në dhomën e gjumit ose në zonën e ndenjes.
Prodhuar plotësisht në Itali në hekur dhe në dispozicion në dy përfundime të ndryshme:

 • Fletë e artë;
 • fletë argjendi.

Falë modelit të saj harmonik dhe të rafinuar do të jetë perfekte të jesh protagonist i të gjitha ambienteve tuaja.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në