Made in Italy

Consolle Moderne e Hyrjes në Qelq ekstraslear në Itali - Rosalia

  • Made in Italy
  • Kod: ROSALIACONSOLLE
lek 248.607,44 lek 292.479,34 -15%
Material xham ekstraslear
Masat L 120 x P 48 x H 75 cm
Koha e dërgimit 3 javë pune

Consolle moderne e punuar me dorë në Itali në gotë ekstrakti.

Consolle është një copë mobilje që mund të përdoret në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, hyrjen ose zyrën . Në zgjedhjen e këtij artikulli duhet të keni kujdes në lidhje me tiparet funksionale por edhe aspektin estetik. Në fakt duhet të përputhet në mënyrë harmonike me stilin e dhomës.

Rosalia është një tavolinë e rafinuar e dhomës së ndenjes, e realizuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë .
Bëhet plotësisht prej xhamit ekstraclear (trashësia 15 mm). Karakteristika e tij kryesore është saldimi i zhdrejtë në anën.

Falë formave të tij praktike, orgjinale dhe asimetrike do të jetë perfekte të jepni stil dhe funksionalitet në të gjitha dhomat tuaja.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në