Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console moderne e projektimit në rërë dhe dru beige për montim në mur - Orbitë

Kod: ORBITA1
lek 60.501,48 lek 83.924,62 -28%

madein_italy

- +
Material
Dru i llakuar
Masat
L 120 x P 30 x H 40 cm
Ngjyrë
Rërë dhe bezhë
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Viadurini Living

Konzollë muri me dizajn modern në rërë dhe dru beige të bërë në Itali.

Konsol për t'u varur në murin prej druri të llakuar me përfundim mat.
E përsosur për hyrje pasi kërkon pak hapësirë.

Përmasat:
  • 120 x 30 x 40 cm
materiali:
  • Druri i llakuar i fiksuar në mur
Ngjyrë:
  • Rërë dhe bezhë

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi