Made in Italy

Console moderne e projektimit në rërë dhe dru beige për montim në mur - Orbitë

 • Made in Italy
 • Kod: ORBITA1
lek 56.333,62 lek 66.274,85 -15%
Material Dru i llakuar
Masat L 120 x P 30 x H 40 cm
Ngjyrë Rërë dhe bezhë
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Konzollë muri me dizajn modern në rërë dhe dru beige të bërë në Itali.

Konsol për t'u varur në murin prej druri të llakuar me përfundim mat.
E përsosur për hyrje pasi kërkon pak hapësirë.

Përmasat:
 • 120 x 30 x 40 cm
materiali:
 • Druri i llakuar i fiksuar në mur
Ngjyrë:
 • Rërë dhe bezhë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në