Made in Italy

Desk Consolle Desk në Smokey Glass me mbathje Made in Italy - Mantra

  • Made in Italy
  • Kod: MANTRA
lek 230.437,85 lek 271.103,35 -15%
Material xhami smokey
Masat L 120 x P 45 x H 80 cm
Koha e dërgimit 3 javë pune

Tavolinë moderne konsolle e punuar në Itali në gotë smokey me sirtar druri.

Consolle është një copë mobilje që mund të përdoret në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, hyrjen ose zyrën . Në zgjedhjen e këtij artikulli duhet të keni kujdes në lidhje me tiparet funksionale por edhe aspektin estetik. Në fakt duhet të përputhet në mënyrë harmonike me stilin e dhomës.

Mantra është një tryezë elegante e dhomës së ndenjes, e realizuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë .
E bërë plotësisht nga xhami smokey (trashësi 12 mm) me një sirtar prej druri të zi me mbyllje të butë dhe përpara në gotë smokey .

Falë detajeve të tij të rafinuara është perfekte të vendoset në çdo mjedis dhe stil.
Shtë gjithashtu e mundur që të përfshihet karikuesi i induksionit pa tel . Për informacione të mëtejshme ose citime na kontaktoni përmes formularit " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në