Made in Italy

Design Consolle in Glass Extraclear with Tabay Made in Italy - Imperativo

  • Made in Italy
  • Kod: IMPERATIVOCONSOLLE
lek 316.107,47 lek 371.891,15 -15%
Material xham ekstraslear
Masat L 120 x P 45 x H 85 cm
Koha e dërgimit 3 javë pune

Tavolina moderne konsolle e realizuar në Itali me dorë në xham ekstraslear me tabaka në dru të ngurtë.

Consolle është një copë mobilje që mund të përdoret në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, hyrjen ose zyrën . Në zgjedhjen e këtij artikulli duhet të keni kujdes në lidhje me tiparet funksionale por edhe aspektin estetik. Në fakt duhet të përputhet në mënyrë harmonike me stilin e dhomës.

Imperativo është një ngushëllim tërheqës i dhomës së ndenjes i realizuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë .
Bëhet plotësisht në xham ekstraclear (trashësi 15 mm) me skajet e beveluara 5 cm; për të kompletuar bukurinë dhe funksionalitetin e tij vjen me një tabaka në dru të ngurtë arre kanalete.

Falë deshirave të tij elegante dhe të gjithanshme dhe linjave të tij funksionale është e përkryer për të furnizuar çdo lloj ambienti me një prekje të Luksoze Made in Italy .

Shtë gjithashtu e mundur që të personalizoni përfundimin e tabaka të drurit. Për informacione të mëtejshme dhe citime na kontaktoni përmes formularit " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në