Made in Italy

5 Kandelabra Plexiglass Transparente me Flakë Prodhuar në Itali - Paolino

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: PAOLINO
lek 32.942,26 lek 38.755,61 -15%
Material PMMA
Ngjyrë transparente
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 56
Thellësia (cm) 56
Lartësia (cm) 120
Trashësia (cm) 0.8

Kandela plastike transparente me dizajn me 5 krahë të prodhuara në Itali.

Ky shandan me 5 krahë ka një dizajn elegant të përshtatshëm për të dekoruar hapësirat më bashkëkohore të sotme.
E bërë nga pleksiglas 100% PMMA nga polimer i virgjër transparent, format e prera me lazer kujtojnë stolitë e çmuara të shandanëve të kristalit të Rilindjes.

Produkt i ideuar, projektuar dhe prodhuar në Itali , me materiale italiane. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i materialit mbetet konstant dhe i pandryshuar me kalimin e kohës.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në