Made in Italy

3 Varëse muri në klip të dyfishtë me dizajn italian me pleksiglas me ngjyra - Freddie

 • Made in Italy
 • Kod: FREDDIE1
lek 7.352,26 lek 8.649,72 -15%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 19
Thellësia (cm) 3.5
Lartësia (cm) 12.7

3 varëse muri me ngjyra në pleksiglas të prerë me lazer me dizajn kapës të prodhuar në Itali.

Për shtëpinë ose zyrën, kjo raft i gjithanshëm i veshjes me mur me grep është bërë nga 100% pleksiglas polimer i virgjër dhe prerje lazer për të evokuar format e një klipi.
Një dizajn origjinal dhe i këndshëm, gjithashtu i vlefshëm si një ide dhuratë për një objekt funksional dhe dekorativ, shkëlqimi dhe shkëlqimi i të cilit mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.
Konceptuar, dizenjuar dhe prodhuar në Itali , me materiale italiane.

Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhe
 • livando
 • blu
 • jeshile
 • e verdhe
 • portokalli
 • e kuqe
 • e zezë
 • shumëngjyrësh
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në