Made in Italy

2 Varëse muri trefishe në modelin e klipit me ngjyra pleksiglas - Freddie

 • Made in Italy
 • Kod: FREDDIE2
lek 8.215,81 lek 9.665,67 -15%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 28.5
Thellësia (cm) 3.5
Lartësia (cm) 12.7

2 varëse rrobash pleksiglasi me ngjyra me dizajn modern të kapëses prodhuar në Itali.

Për shtëpi apo zyrë, kjo dhunti të shumta trefishtë hallkë fiksohem mur është bërë nga 100% pleksiglas virgjër polimer dhe prerë lazer të ndjell forma e një clip.
Një dizajn origjinal dhe i këndshëm, gjithashtu i vlefshëm si një ide dhuratë për një objekt funksional dhe dekorativ, shkëlqimi dhe shkëlqimi i të cilit mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.
Konceptuar, dizenjuar dhe prodhuar në Itali , me materiale italiane.

Ngjyrat e disponueshme:
 • E bardhe
 • livando
 • blu
 • jeshile
 • e verdhe
 • portokalli
 • e kuqe
 • e zezë
 • shumëngjyrësh
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në