12 gota kafeje Qelqi i projektuar me ngjyra të thërrmuara - Sarabi

 • Kod: SARABI
lek 5.478,58 lek 6.445,38 -15%
Material gotë
Masat Diametri: 6.3 cm x H 6 cm - 115 ml
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

12 gota kafe me ngjyra të bëra prej qelqi me një model modern të thërrmuar.

Për të shijuar kënaqësinë e pastër të kafesë, propozoni diçka të re! Zgjidhni 6 gotat ekspres me modelin e famshëm të thërrmuar me vija të ngritura.
Stackable , pjatalarëse e sigurt dhe rezistente ndaj trajtimit gjatë tharjes.

Ngjyrat e disponueshme :
 • i tejdukshëm
 • portokall
 • mjaltë
 • e zezë
Përbërja :
 • Xhami 100%
Përmasat :
 • Diametri: 6.3 cm x H 6 cm
 • Kapaciteti: 115 ml
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në