Made in Italy

Divan klasik me këmbë qepë në dru ahu Prodhuar në Itali - Spassoso

 • Made in Italy
 • Kod: SPASSOSO
Lekë 361,414 Lekë 401,571 -10%
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune
Materiali bazë druri
Gjatësia (cm) 220
Thellësia (cm) 91
Lartësia (cm) 73

Divan i dhomës së ndenjes prej pëlhure ose lëkure Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes me strukturë prej druri të fortë dhe kompensatë . Vetë mbushja e strukturës është në poliuretani të zgjeruar D.40 dhe fibër poliestër . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është prej pate dhe fibër poliesteri . Mbushja e mbështetëses është me shkumë poliuretani me densitet të lartë. Këmbët janë të punuara në formë qepe në dru ahu të kthyer me një fund wenge.
Divani përfaqëson elegancën e përjetshme. Struktura e saj prej druri, e kombinuar me mbushje bujare, ofron rehati të veçantë. Tapiceria cilësore, e disponueshme në nuanca të ndryshme, rrit formën e saj tradicionale. Me linja të buta dhe mbështetëse krahësh të rrumbullakosura, divani ngjall një atmosferë klasike. Këmbët e skalitura shtojnë një prekje të përsosmërisë, duke e bërë divanin një zgjedhje të sofistikuar për ambiente elegante, si në kontekstet e banimit ashtu edhe në hapësirat me kontratë si hotelet dhe dhomat e pritjes.

Përfundimet e disponueshme:
 • pëlhurë e bardhë
 • pëlhurë kafe e lehtë
 • Lëkurë me shkëlqim burgundy Antigua
 • Lëkurë Antigua e zezë me shkëlqim
Dimensionet:
 • gjatësia: 220 cm
 • thellësia: 91 cm
 • lartësia: 73 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion. Struktura nuk është e lëvizshme, por sediljet janë.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro