Made in Italy

Divan Indoor I disponueshëm në Përmasa të ndryshme Made in Italy - Vivace

 • Made in Italy
 • Kod: VIVACE
Lekë 234,505 Lekë 260,561 -10%
Material pëlhurë dhe dru
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune

Divan i dhomës së ndenjes në pëlhurë Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në poliuretani të zgjeruar D.40 dhe fibër poliestër . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është bërë nga shkumë poliuretani me densitet të lartë dhe është i mbushur me pupla dhe fibra poliester. Jastëku i mbështetëses është i mbushur me shkumë poliuretani me densitet të lartë. Këmbët janë prej druri ahu me finiturë arre.
Divani shpreh një dizajn bashkëkohor dhe mikpritës. Me një strukturë të fortë dhe jastëkë të mëdhenj, garanton rehati dhe mbështetje. Tapiceri prej pëlhure me cilësi të lartë, i disponueshëm në nuanca të ndryshme, pasuron estetikën e divanit. Linjat e pastra dhe këmbët prej druri i japin një pamje moderne dhe elegante. Është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një ekuilibër midis funksionalitetit dhe stilit, duke u përshtatur në mënyrë të përkryer me hapësirat moderne të banimit ose zonat e sofistikuara të pritjes.

Përfundimet e disponueshme:
 • Pëlhurë krem e kategorisë 2, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
 • Pëlhurë kafe e kategorisë 1, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia: 185 x thellësia: 90 cm x lartësia: 75 cm
 • gjatësia: 215 x thellësia: 90 cm x lartësia: 75 cm
 • gjatësia: 245 x thellësia: 90 cm x lartësia: 75 cm
 • gjatësia: 275 x thellësia: 90 cm x lartësia: 75 cm
 • gjatësia: 305 x thellësia: 90 cm x lartësia: 75 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro