Made in Italy

Divan Indoor me Këmbë druri dhe Rrota Metal Prodhuar në Itali - Giocoso

 • Made in Italy
 • Kod: GIOCOSO
Lekë 269,877 Lekë 299,863 -10%
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune
Materiali bazë druri

Divan i dhomës së ndenjes prej pëlhure ose lëkure Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes me strukturë prej druri të fortë dhe kompensatë . Vetë mbushja e strukturës është në fibër poliesteri të zgjeruar poliuretani D.40 . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është prej pate dhe fibër poliesteri . Mbështetësja është e mbushur me shkumë poliuretani me densitet të lartë. Këmbët janë bërë me rrota metalike të lyera me ar.
Divani ngjall një thelb klasik me një prekje bashkëkohore. Struktura e saj solide kombinohet me jastëkë të rehatshëm dhe tapiceri elegante, të disponueshme në nuanca të ndryshme. Dizajni përmban linja të pastra dhe një siluetë të ulët, me këmbë të holla me rrota që shtojnë modernitetin. Ideale për hapësira të rafinuara, ofron rehati tërheqëse pa kompromentuar stilin, duke e bërë atë një opsion të sofistikuar për ambientet e banimit dhe hapësirat me kontratë si zyra, hotele ose sallone ekskluzive për klube.

Përfundimet e disponueshme:
 • Lëkurë antigua vintage e verdhë, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
 • Lëkurë antigua vintage kafe, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
 • pëlhurë gri e errët, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
 • pëlhurë e bardhë, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme
Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia: 190 x thellësia: 90 x lartësia: 82 cm
 • gjatësia: 240 x thellësia: 90 x lartësia: 82 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro