Made in Italy

Divan Dhomë Dite me Strukturë Druri dhe Këmbë Prodhuar në Itali - Comico

 • Made in Italy
 • Kod: COMICO
Lekë 276,981 Lekë 307,756 -10%
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune
Materiali bazë druri

Divan i dhomës së ndenjes prej pëlhure ose lëkure Made in Italy

Divan i dhomës së ndenjes i bërë me një strukturë prej druri të fortë, kompensatë, konglomerat druri dhe mbushje me panele me fibra druri të papërpunuar . Vetë mbushja e strukturës është në fibër poliesteri të zgjeruar poliuretani D.40 . Sustat me rripa të elasticitetit të kontrolluar janë montuar në një sistem të kryqëzuar.
Jastëku i sediljes është bërë nga shkumë poliuretani me densitet të lartë , i mbushur me pupla dhe fibra poliester. Këmbët janë prej druri ahu.
Divani kombinon klasicizmin me një pamje moderne dhe të rafinuar. Butonat e tij me tufa dhe mbështetëset e rrumbullakosura të krahëve ngjallin elegancë, ndërsa struktura prej druri dhe mbushja bujare sigurojnë rehati. Tapiceria cilësore, e disponueshme në ngjyra të ndryshme, pasuron pamjen e divanit. Këmbët e holla prej druri shtojnë një prekje bashkëkohore, duke e bërë divanin të përshtatshëm si për ambientet e brendshme tradicionale ashtu edhe për ato moderne, duke dhënë një ndjesi mikpritëse dhe të sofistikuar.

Përfundimet e disponueshme:
 • Lëkurë antigua ngjyrë bezhë vintage me këmbë të arrës, strukturë jo e lëvizshme, sedilje të lëvizshme dhe jastëkë shpine
 • pëlhurë gri me këmbë me fund wenge, mbulesë plotësisht e lëvizshme
Madhësitë e disponueshme:
 • gjatësia: 170 x thellësia: 83 x lartësia: 77 cm
 • gjatësia: 200 x thellësia: 83 x lartësia: 77 cm
 • gjatësia: 230 x thellësia: 83 x lartësia: 77 cm
 • gjatësia: 260 x thellësia: 83 x lartësia: 77 cm
 • gjatësia: 290 x thellësia: 83 x lartësia: 77 cm
NB: Përfundimet e tjera janë në dispozicion.
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro