Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divan maxi 3 vendesh Erica L. 205 cm, tapiceri pëlhure / lëkure

Kod: ERICA3MAXI
lek 184.987,83

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Masat
L 205 x W 102 x H 88 cm
Koha e dërgimit
15/20 ditë pune
Stile Relax
3-vendësh maxi divan L205 cm dizajn modern në eko-lëkurë / pëlhurë Erica
Erica është një divan i dizajnit që mund të përshtatet në çdo mjedis falë shkathtësisë së tij; e rrethuar nga një kufi elegant i dukshëm që tërheq rreshtin e divanit dhe e bën atë modern dhe bashkëkohor. Shtë e mundur që ta keni atë në përfundime të ndryshme të tilla si eko-lëkure dhe pëlhurë rezistente ndaj njollave.

VDEKJET E MIRATueshme:
Divani Erica është në dispozicion në lloje të ndryshme të tapiceri, të ndarë në kategori të ndryshme në varësi të çmimit:
1) Kategoria A :
- Pëlhurë rezistente ndaj njollave të Savoy ; Savoy është një pëlhurë e dizajnit modern, i këndshëm për prekjen dhe shumë rezistent ndaj veshin dhe gërvishtjes. Karakteristika kryesore e kësaj pëlhure është papërshkueshmëria e saj totale ndaj ujit: në fakt është gatantito si "repulsiv i ujit". 89% poliester, 8% poliamid, 2% pambuk, 1% viskozë.
- Pëlhurë anti-njollë e Ritz ;    Ritz është një pëlhurë e këndshme për prekjen, e zgjedhur si mbulesë për këto vende falë rezistencës karakteristike të saj ndaj veshjes. Shtë një pëlhurë anti-njollë e përbërë nga 86% poliester, 14% poliamide. Pesha / trashësia 490 gr / mtl.
2) Kategoria B :
- Faux lëkure Amerikë ;   Amerika është një lëkurë ekologjike e bërë nga 100% PU. Ka një peshë prej 460 gr / mtl dhe është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash. Butësia dhe elasticiteti janë karakteristikat që e dallojnë këtë mbulesë dhe e bëjnë atë të përsosur për modelet më të rafinuara dhe të hollësishme të vendeve të relaksimit.
- eko - lëkure Luxor ; Luxor është një lëkurë ekologjike e bërë nga 100% PU. E butë në prekje, ka një peshë prej 460 gr / sqm dhe ofrohet në një gamë të gjerë ngjyrash. Mrobiditeti dhe elasticiteti janë karakteristikat që dallojnë këtë lloj veshjeje dhe e bëjnë atë të përshtatshme për modele të veçanta dhe të përpunuara.

SI T TO ZGJEDHNI MVERSIMIN : zgjidhni nga menyja e duhur rënëse kategoria në të cilën i takon mbulesa e dëshiruar. Pastaj, shfaqni grafikun e ngjyrave për zgjedhjen tuaj dhe tregoni në kutinë e duhur, pranë fotografisë së produktit, kodin e ngjyrës së dëshiruar.

TIPARET:
- Struktura:
dru i mbuluar me një shtresë poliuretani dhe mekanikë metalikë.
- Mbështjellja: shkumë poliuretani eko-miqësor në dendësi të ndryshme të mbuluara me një shtresë dakroni.
- Mbulesa: eko-lëkurë dhe pëlhurë rezistente ndaj njollave.
- Këmbët: metal.

Erica është e personalizueshme dhe e adaptueshme për të gjitha nevojat tuaja, na kontaktoni në klienti@viadurini.it për më shumë informacion dhe / ose citime.

Prodhuesi ITALIAN
Ky artikull është bërë nga një kompani italiane e specializuar në prodhimin e karrige e lehtë, karrige masazh dhe alzapersona, sofas relaksuese dhe divan motorizuar, i projektuar për të siguruar psiko-fizike mirëqenien dhe të cilësisë me një Perfect Blend c ompetenze teknologjisë, zejtari dhe kuptimin për modelimi dhe format moderne. Duke zgjedhur një produkt të kësaj kompanie, ju jeni të garantuar jo vetëm të blini një produkt 100% italian dhe të garantuar , por edhe një sistem teknik dhe funksional që integron dhe zgjerohet falë një gamë të zgjidhjeve mekanike, aksesorëve opsionale, një zgjedhje të gjerë të modeleve dhe dimensionet me një gamë të gjerë të pëlhurave dhe veshjeve. Në fakt, shumë personalizime janë të mundshme, për të marrë kolltuqe të vërteta të bëra me porosi të dizajnuara dhe të prodhuara duke marrë parasysh çdo nevojë dhe kërkesë.
cilësi
Teknikë ekspertë, të cilët vazhdimisht azhurnojnë dhe përtërijnë aftësitë e tyre, dhe artizanë të aftë, njohës të thellë të materialeve dhe teknikave të përpunimit, sigurojnë që produktet të prodhohen me kujdes maksimal dhe të jenë të përparuar teknologjikisht.
përpunim
Staf i specializuar në sektorin e mobiljeve të veshur me susta, të aftë për të hartuar dhe montuar karrige, dhe teknikë që kanë aftësi specifike në hartimin e mekanizmave të sofistikuar që lejojnë prodhimin e karrigeve relaksuese, karrigeve masazh dhe kolltukëve. Përvoja e gjatë dhe vëmendja ndaj dizajnit modern garanton unike dhe shkathtësi të sediljeve që i bëjnë ata mobilimin e elementeve të aftë për t'u integruar në mjedise të ndryshme shtëpiake.
teknologji
Mekanizmat e zhvilluar ofrojnë funksione të shumëfishta dhe mundësinë e pozicionimit në zona specifike për ulëse dhe lejojnë montimin e kolltukëve / sofave relaksuese, karrigeve masazh dhe kolltukëve të ngritjes që kanë mundësi të përshtatshme për të përmbushur nevojat e secilit klient.
Mekanizma për një ose dy motorë, lëvizjen e këmbalkë dërrase dhe mbrapa alternuar autonom ose të pavarur, funksion ashensor, alzapersona pajisje që lejon të lehtë të marrë pozitë të drejtë, vibromassage për një efekt të këndshme shpërndarë anën e pasme, vend dhe këmbalkë dërrase, lëvizjes automatike ose të motorizuar , a janë këto mundësi dhe kombinime të zhvilluara: një grup zgjidhjesh harmonike për të kënaqur çdo nevojë.

Produkte të shikuara së fundmi