Made in Italy

Divane modulare E butë, e bërë në Itali nga My Home, tapiceri pëlhure

  • Made in Italy
  • Kod: SOFTLY
lek 1.077.367,06
Material druri dhe pëlhura
Masat Elementi terminal H65xL189xW100 cm rri kot karrige H65xL100xW164 cm
Koha e dërgimit Javët 8/9
Divan seksion i butë, i bërë në Itali me markën My Home, design modern.
Gjithanshëm dhe informal, Softly është një sistem seksion divan i cili duket elegant në çdo dhomë të gjallë.
Format e jastëkut të sediljeve, bujare dhe të bollshme, ofrojnë rehati të papritur; forma e saj ju lejon të krijoni shumë kompozime të ndryshme.

Struktura e kësaj divan është në dru, e mbuluar me poliuretani jo deformuese dhe rreshtim të fibrave poliestër.
Vendi në poliuretani jo deformues në dendësi të ndryshme dhe rreshtim të fibrave poliestër. Tapiceri e lëvizshme në pëlhurën ecru.
Divani linear ka krahun e krahut të djathtë, ndërsa gjatësia e karriges ka shtrënguar krahët.

Matjet: divan linear H 65 x L 189 x D 100 cm
shirita Longue H 65 x L 100 x D 164 cm


Falë kombinimit të mbulesës së drurit dhe pëlhurës, është në gjendje të përshtatet me çdo lloj shtëpie me stil dhe elegancë.

NB: Duke qenë një produkt i punuar me dorë i prodhimit italian, është e mundur të kërkohen projekte të personalizuara në aspektin e madhësive, përfundimeve dhe formave. Për informacion dhe citime, shkruani një email në info@viadurini.co.uk.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në