Made in Italy

Divan prej lëkure moderne me strukturë luksoze të prodhuar në Itali - Arthur

  • Made in Italy
  • Kod: ARTHUR
lek 500.064,37 lek 625.080,46 -20%
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Materiali i strukturës Çeliku
Gjatësia (cm) 158
Thellësia (cm) 85
Lartësia (cm) 96

Divan modern prej çeliku të kromuar me tapiceri lëkure Prodhuar në Itali.

Divani i dhomës së ndenjes moderne i bërë në Itali me strukturë çeliku të kromuar , sedilje dhe shpinë nga gome poliuretani dhe dakron me mbulesë lëkure të jashtme. Një ide e mobiljeve që përzien në vetvete elegancën e lëkurës dhe funksionalitetin e konformimit të saj, duke ofruar një vend të rehatshëm dhe njëkohësisht origjinal dhe një stil origjinal, ideal për ata që kërkojnë sende unike që mund të pasurojnë zonën e tyre të jetesës me një prekje krijuese . Dizajni i tij ekscentrik thekson personalitetin e tij, duke e bërë atë gjithashtu një element dekorativ origjinal të aftë të karakterizojë dhe të bëjë çdo hapësirë unike, nga të cilat bëhet protagoniste e padiskutueshme.

Përfundimet e sediljeve në dispozicion:
  • E bardhë;
  • e zezë;
  • krem;
  • Kafe;
  • gri;
  • Kapuçino;
  • blu;
  • pëllumb gri.
NB : tapiceri është në dispozicion në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin "Kërko informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë