Made in Italy

Divan pleksiglas i bardhë ose shumëngjyrësh i riciklueshëm brenda Jashtë - Gëzues

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: JOLLY3
lek 221.538,58 lek 260.633,63 -15%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 200
Thellësia (cm) 120
Lartësia (cm) 47/70
Trashësia (cm) 0.8

Divan me dizajn modern në pleksiglas të bardhë ose shumëngjyrësh, të prodhuar në Itali.

Divani i mbuluar me 2 vende është një copë unike dhe e papërsëritshme.
E bërë nga një fletë polimer 100% e virgjër në pleksiglas PMMA tërësisht e mbuluar me dorë , struktura është plotësisht vetë-mbështetëse.
Karakteristikat fiziko-teknike të pleksiglasit (i papërshkueshëm nga goditja, jo i deformueshëm, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) e bëjnë këtë artikull një mobilje praktike dhe funksionale, të përshtatshme për çdo mjedis.
Shkëlqimi dhe shkëlqimi mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës. Konceptuar, projektuar dhe prodhuar në Itali, me materiale italiane.

Karakteristikat teknike të pleksiglasit pmma:
 • jo toksike,
 • hipoallergjike,
 • pa erë,
 • antibakterial,
 • 100% e riciklueshme.
Përfundimet në dispozicion:
 • E bardhë
 • shumëngjyrësh
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në